День Металурга - Технический музей

Заказ экскурсий, звонить до 18:00. +380 56 372 55 86; +380 (92) 101 05 85; 073 101 05 85

Технический музей

Машины Времени

День Металурга

МУЗЕЙ «МАШИНИ ЧАСУ» ВІТАЄ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ МЕТАЛУРГА!

Сьогодні наш музей у співпраці із заводом DCH влаштував АВТОПРОБІГ, присвячений важливому для нашого міста дню – Дню Металурга. До автомобілів з музею «Машини Часу» приєдналися гості із Запоріжжя та Павлограда. Мешканці нашого міста теж не залишилися байдужими – у пробігу взяли участь Запорожці, Волги, Побєди, Жигулі, Volkswagen та BMW з Дніпра. Всього учасників пробігу налічувалося близько двадцяти. Всі зібралися на Набережній Перемоги, біля ресторану «Поплавок» та влаштували міні-виставку для жителів Дніпра.

Потім ми відвідали дуже цікаву екскурсію в Палац Ілліча, яку нам провів екскурсовод Станіслав. Він розповів, що цей палац був збудований ще в далеких 30-х роках. Він був центром культури нашого міста. В ньому знаходилось багато ансамблів, великі зали, в яких постійно грала музика. Нас вразив розмір будівлі та чудовий дизайн кімнат, який ще трохи проглядається крізь завісу часу. Також ми завітали в трамвайне депо №1, де нам провели екскурсію, показали трамваї різних років та розповіли про принципи їх роботи. Дякуємо за таку цікаву та пізнавальну розповідь Сусленкову Володимиру Сергійовичу – зам директору пасажирських перевезень. Родзинкою заходу став рух колонії ретро-автомобілів на чолі з БЕЛАЗом, в кузові якого знаходився блакитний Запорожець, а також виставка біля Стану 550.

Хочемо виразити подяку заводам у DCH та вправному водію БЕЛАЗа – Попельняку Сергію Івановичу. Автопробіг вийшов дуже вдалим. Ми раді, що до нас приєдналося багато людей та ми змогли гідно відсвяткувати такий важливий для Дніпра день. Жоден мешканець міста не може забувати те, що наше місто – це центр металургії, тому ми повинні пам‘ятати та шанувати історію нашого краю!